Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Markiewicz, 535

Kilka słów o beneficjencie

Mateusz Markiewicz
POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MARZENIE O POWROCIE DO ZDROWIA
Mam na imię Mateusz, w sierpniu 2009r. doznałem rozległego wylewu krwi do mózgu (pęknięcie naczyniaka tętnicy mózgowej), co poskutkowało porażeniem spastycznym lewej strony ciała.
Od tamtej pory nauczyłem się na nowo chodzić, niestety lewa ręka nadal pozostaje nieczynna. Moją jedyną nadzieją jest terapia toksyną botulinową. Na razie efekty są bardzo obiecujące. Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w mojej walce o powrót do pełni sprawności. Marzę, aby powrócić do grania na perkusji i gitarze....
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Markiewicz, 535 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: