Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Podruczny, 5260

Kilka słów o beneficjencie

Michał Podruczny
BARDZO PROSZĘ O POMOC I WSPARCIE
Nazywam się Michał Podruczny. W 2010 roku przeszedłem udar mózgu z wtórnym ukrwiotoczeniem wylewu. Skutkiem udaru jest niedowład lewostronny kończyn, przez co poruszam się na wózku.
Oprócz tego posiadam wadę serca i wszczepiony rozrusznik. Mam także pylicę płuc, która uniemożliwia mi oddychanie oraz niedoczynność tarczycy, co sprawia, że często muszę jeździć na różne badania i konsultacje lekarskie. Potrzebuję stałej opieki, a także stałej rehabilitacji, która jest kosztowna.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Podruczny, 5260 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: