Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wójcik, 5056

Kilka słów o beneficjencie

Sylwester Wójcik
POMÓŻ SYLWKOWI ODZYSKAĆ SPRAWNOŚĆ
Witam,nazywam się Sylwek Wójcik i mam 38 lat. Jeszcze kilka lata temu, tak jak Wy pracowałem i prowadziłem normalne życie...
Witam, nazywam się Sylwek Wójcik i mam 38 lat. Jeszcze kilka lata temu, tak jak Wy pracowałem i prowadziłem normalne życie, jednak w 2011 r. zachorowałem na - wydawać by się mogło - „zwykłą grypę”. Niestety w wyniku powikłań i przebytej Sepsy doznałem poważnych uszkodzeń mózgu, które doprowadziły do spastycznego, czterokończynowego niedowładu oraz szeregu innych schorzeń. Mój powrót do  sprawności uzależniony jest od intensywnej rehabilitacji, na którą sam niestety  nie mogę sobie pozwolić. Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku, bądź darowizny, które pozwolą mi wrócić do sprawności.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wójcik, 5056 wspierają mnie Państwo w walce o sprawność. Za wszelką pomoc jestem bardzo wdzięczny.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: