Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wlazło, 4978

Kilka słów o beneficjencie

Sylwia Wlazło
PROSZĘ O WSPARCIE W WALCE O ZDROWIE I ŻYCIE
Nazywam się Sylwia Wlazło, mam 35 lat. Od 15 lat choruję na miastenię rzekomoporaźną w postaci ciężkiej oraz jej powikłania, tzn. zaburzenia pracy serca, anemia, astma oskrzelowa, osteoporoza...
Nazywam się Sylwia Wlazło, mam 35 lat. Od 15 lat choruję na miastenię rzekomoporaźną w postaci ciężkiej oraz jej powikłania, tzn. zaburzenia pracy serca, anemia, astma oskrzelowa, osteoporoza. Miastenia jest przewlekłą i postępującą chorobą autoimmunologiczną, która ma przebieg dynamiczny - bardzo szybko zmniejsza się siła mięśniowa oraz pojawia się duże osłabienie lub paraliż w różnych częściach ciała, dotykając np. kończyny górne i dolne, oczy, oddychanie, połykanie, mówienie. Stan chorobowy mocno pogłębia się. Od pół roku mam założony na stałe cewnik do żołądka, ponieważ doświadczam bardzo dużych trudności w przełykaniu. Potrzebuję pomocy innej osoby w codziennych czynnościach. Od roku poruszam się już stale tylko na wózku inwalidzkim. Dofinansowanie chciałabym przeznaczyć na niezbędną dla mnie stałą rehabilitację oraz leki - często nie refundowane przez NFZ i pełnopłatne, a jako takie nie pobierane z częstotliwością zalecaną przez lekarzy specjalistów. Niektóre leki jestem zmuszona importować z zagranicy bo nie są dostępne w Polsce.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wlazło, 4978 pomagacie mi Państwo zwiększyć możliwość leczenia i rehabilitacji, a tym samym walczyć o życie, zdrowie i większą samodzielność w codzienności. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna, ufając że zebrane pieniądze zwiększą możliwość leczenia i rehabilitacji, a tym samym dadzą nadzieję na dalszą walkę o zdrowie i życie oraz większą samodzielność w codzienności.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: