Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Reszczyńska, 4934

Kilka słów o beneficjencie

Agnieszka Reszczyńska
POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Agnieszka Reszczyńska, mam 8 lat i do listopada 2014 roku byłam zwykłą, szczęśliwą dziewczynką. W listopadzie minął rok odkąd dowiedzieliśmy się, że poważnie zachorowałam...
Nazywam się Agnieszka Reszczyńska, mam 8 lat i do listopada 2014 roku byłam zwykłą, szczęśliwą dziewczynką. W listopadzie minął rok odkąd dowiedzieliśmy się, że poważnie zachorowałam.Moimi codziennymi zajęciami była szkoła i w wolnym czasie zabawa. Miałam dużo kolegów i koleżanek, dzięki którym nuda nie była mi straszna. W ciągu jednej chwili moje życie całkowicie się zmieniło. W listopadzie mija rok, odkąd dowiedzieliśmy się, że poważnie zachorowałam. Choruję na ostrą białaczkę limfoblastyczną. W klinice spędziłam 7,5 miesiąca z nielicznymi przerwami, aktualnie kontynuuję leczenie w domu. Często nie miałam chęci i siły do zabawy, czasem nawet do tego by wstać z łóżka. Teraz muszę zmagać się z wirusami i bakteriami, które atakują mój osłabiony organizm. Wyniki są zmienne, nieraz bywają wyższe, czasem spadają, wtedy moja chemia jest wstrzymywana i muszę dostawać zastrzyki na ich poprawę. Koszty leczenia poza kliniką muszą pokrywać moi rodzice. Oprócz chemii dostaję różne dodatkowe leki, chroniące moje organy przed szkodliwym działaniem chemioterapii. Z całego serca proszę o pomoc i wsparcie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Reszczyńska, 4934 pomagacie mi państwo w walce z chorobą. Wesprzyj mnie także wysyłając SMS-a o treści: POMOC 4934 pod numer 75 165. Dziękuję.Dziękuję. Agnieszka Reszczyńska z rodzicami.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: