Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wiśniewska, 4868

Kilka słów o beneficjencie

Agnieszka Wiśniewska
WESPRZYJ MNIE W MOJEJ DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI
Nazywam się Agnieszka Wiśniewska. Choruję na dystrofię mięśniową od dzieciństwa. Obecnie poruszam się na wózku elektrycznym. Niestety, wózek nie ułatwia mi życia, bo nie mogę sama wstawać z pozycji siedzącej, nie jestem zdolna do samoobsługi, więc jestem całkowicie uzależniona od pomocy i opieki innych osób.
Mam duże szanse na poprawę zdrowia, ponieważ mam zachowaną minimalną funkcję kończyn dolnych, czucie mam prawidłowe. Bardzo chciałabym poddać się terapii egzoszkieletem HAL w Kierszku, k. Konstancina, lecz nie mam na to środków. Dlatego zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Wiśniewska, 4868 pomożecie mi odzyskać sprawność i samodzielność oraz wesprzecie moje codzienne funkcjonowanie. Dziękuję za każdy dar serca.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: