Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Weiner, 4861

Kilka słów o beneficjencie

Mateusz Weiner
POMÓŻ MATEUSZOWI W WALCE Z CHOROBĄ
Środki zgromadzone z 1% pozwolą Mateuszowi korzystać z szerokiej pomocy terapeutów i rehabilitantów. Mateusz ma 17 lat. Jest niepełnosprawny od urodzenia. Choruje na Autyzm (Asperger), upośledzenie sprzężone...
Środki zgromadzone z 1% pozwolą Mateuszowi korzystać z szerokiej pomocy terapeutów i rehabilitantów. Mateusz ma 17 lat. Jest niepełnosprawny od urodzenia. Choruje na Autyzm (Asperger), upośledzenie sprzężone. Z wiekiem potrzebuje więcej wielozajęciowej terapii i rehabilitacji. Aby poznawać otoczenie, uczyć się jak żyć samodzielnie, komunikować się. By móc prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie. Zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc w dalszej rehabilitacji, terapii różnego rodzaju (behawioralnej), integracji sensorycznej. Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Weiner, 4861 Państwo w leczeniu i rehabilitacji Mateusza.Z całego serca wszystkim dziękuje.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: