Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stawińska, 4788

Kilka słów o beneficjencie

Anna Stawińska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Ania i mam 22 lata Urodziłam się bez lewej dłoni i części przedramienia.
Od urodzenia walczę o swoją sprawność. Jest mi w tym potrzebna ciągła rehabilitacja. Zwracam się do Państwa o pomoc, zebrane środki finansowe zostaną przeze mnie wykorzystane na środki medyczne i fizjoterapię oraz jako wsparcie w codziennym życiu.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Stawińska, 4788 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością oraz w codziennym funkcjonowaniu. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: