Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ptak, 4704

Kilka słów o beneficjencie

Przemysław Ptak
POMÓŻ PRZEMKOWI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ
Przemek urodził się w 1994 roku. Od 14 października 2014 roku jego życie obróciło się o 360 stopni, ponieważ doznał samoistnego krwotoku podpajęczynówkowego pozostawiającego liczne powikłania, które wykluczyły go z normalnego życia.
Od tego momentu jego życie to operacje, badania, kosztowne leki i rehabilitacja, która jest mu bardzo potrzebna. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, m.in. na dalsze leczenie i rehabilitację naszego syna Przemka, która pozwala mu powoli wracać do samodzielności.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Ptak, 4704 pomogą Państwo Przemkowi w jego codziennych zmaganiach z trudnościami tego świata.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: