Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Siemniszko, 4674

Kilka słów o beneficjencie

Anna Siemniszko
PROSZĘ O POMOC W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ
Nazywam się Anna Siemniszko, mam 53 lata. Od dzieciństwa zmagam się z chorobą Heinego Medina. Od ponad 20 lat, ze względu na ciężką sytuację rodzinną i brak systematycznej rehabilitacji, poruszam się na wózku inwalidzkim.
Wymagam stałej opieki w codziennym funkcjonowaniu oraz systematycznej rehabilitacji, która daje możliwość poruszania się za pomocą kul i poprawia ogólną sprawność fizyczną. 
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Siemniszko, 4674 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w moich zmaganiach z chorobą

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: