Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żmuda, 4658

Kilka słów o beneficjencie

Leszek Żmuda
POMÓŻ LESZKOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Do 25 marca 2015 r. mój Brat chodził na spacery, jeździł na rowerze, codziennie wstawał do pracy, wracał do domu. Zdradliwy zakręt na przykrytej deszczem, dziurawej drodze był przyczyną...
 Do 25 marca 2015 r. mój Brat chodził na spacery, jeździł na rowerze, codziennie wstawał do pracy, wracał do domu. Zdradliwy zakręt na przykrytej deszczem, dziurawej drodze był przyczyną ciężkiego wypadku komunikacyjnego. Przez 1,5 miesiąca mój Brat znajdował się w stanie śpiączki farmakologicznej, obecnie jest w stanie wegetatywnym, z porażeniem czterokończynowym. Prosimy Państwa o wsparcie.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Żmuda, 4658 pomagacie Państwo Leszkowi w jego codziennych zmaganiach. Z góry dziękujemy za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: