Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bogdaszewska, 4604

Kilka słów o beneficjencie

Sławomira Bogdaszewska
POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA
Mam na imię Sława. Choroba, jaką mi stwierdzono początkowo to stwardnienie rozsiane, ale w 2013 r. dodatkowe badania potwierdziły boreliozę i niestety koinfekcje. Jest to trudne i dość kosztowne leczenie...
Mam na imię Sława. Choroba, jaką mi stwierdzono początkowo to stwardnienie rozsiane, ale w 2013 r. dodatkowe badania potwierdziły boreliozę i niestety koinfekcje. Jest to trudne i dość kosztowne leczenie. Dodatkowo w tej chwili mam prowadzone kolejne leczenie chirurgiczne, które także wymaga dużych nakładów finansowych. Zbyt późne stwierdzenie infekcji bakteryjnych i nie leczenie ich we wczesnej fazie przyczyniło się do rozwoju chorób autoimmunologicznych (także Hashimoto), co wywołało, mówiąc delikatnie, zmniejszoną sprawność mojego ciała. Także rehabilitacja obecnie jest mi nieodłączna. Chorowanie niestety skomplikowało mi życie: życie zawodowe oraz dalszy rozwój intelektualny: np. studia podyplomowe dokształcające zawodowo i praca stały się nieosiągalne. Stąd kosztowne leczenie i rehabilitacja skłaniają mnie do prośby o wsparcie finansowe. Będę bardzo wdzięczna za każdy 1%.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bogdaszewska, 4604 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: