Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Palusińska, 4586

Kilka słów o beneficjencie

Jolanta Palusińska
PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Witam, nazywam się Jolanta Palusińska, mam 51 lat. 6 sierpnia 2013 r. w wyniku wypadku pękła mi aorta na odcinku piersiowym. Zazwyczaj kończy się to utratą życia, jednak ja dostałam szansę...
Witam, nazywam się Jolanta Palusińska, mam 51 lat. 6 sierpnia 2013 r. w wyniku wypadku pękła mi aorta na odcinku piersiowym. Zazwyczaj kończy się to utratą życia, jednak ja dostałam szansę. Przeżyłam operację na otwartym sercu. Myślałam, że najgorsze mam już za sobą. Niestety, w wyniku niedotlenienia rdzenia kręgowego jestem sparaliżowana od pasa w dół i poruszam się tylko na wózku inwalidzkim. Od 2 lat zmagam się również z przewlekłym bólem neuropatycznym a w marcu 2015 r. zdiagnozowano u mnie astmę. Moje życie uległo zmianie. Teraz moim marzeniem jest powrót do sprawności fizycznej. Aby jednak było to możliwe potrzebna mi jest długotrwała rehabilitacja, która wiąże się z kosztami. Dlatego potrzebuję Państwa wsparcia.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Palusińska, 4586 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach i w rehabilitacji, dzięki której ten pierwszy, samodzielny krok znacznie się przybliży.Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: