Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łuczka, 4585

Kilka słów o beneficjencie

Szymon Łuczka
WESPRZYJ MNIE I DODAJ SWOJĄ KROPLĘ DO OCEANU DOBROCI KTÓRY RAZEM STWORZYMY!
Witam. Nazywam się Szymon Łuczka. W wieku 2 lat przeszedłem operację przepukliny rdzenia kręgowego, po której moje nogi całkiem przestały mnie słuchać.
Witam. Nazywam się Szymon Łuczka. W wieku 2 lat przeszedłem operację przepukliny rdzenia kręgowego, po której moje nogi całkiem przestały mnie słuchać. Liczne pobyty w szpitalu i intensywna rehabilitacja pozwoliły mi odzyskać częściową sprawność i żyć aktywnie. Niestety w 2010 moje nogi znów przestały działać i obecnie muszę poruszać się na wózku. Mimo to, staram się nie poddawać i żyć normalnie. Mam marzenie i potrzebuje Twojej pomocy. Aby zachować sprawność muszę kupić rower typu handbike, na którym mógłbym się poruszać za pomocą rąk. Koszt takiego roweru jest duży, bo około 18 tys. co przekracza moje możliwości finansowe, dlatego proszę Cię o pomoc. Moim większym marzeniem jest propagować sport wśród osób niepełnosprawnych, pomóc im wyjść z domu i łapać wiatr we włosy. Potrzebuje do tego Twojej pomocy.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Łuczka, 4585 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: