Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Janeczek, 4344

Kilka słów o beneficjencie

Roman Janeczek
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Witam !!! Nazywam się Roman Janeczek. W listopadzie 2013 roku doznałem zawału niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego jestem obciążony głębokim niedowładem spastycznym prawej strony. W związku z tym jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich...
 Witam !!!Nazywam się Roman Janeczek. W listopadzie 2013 roku doznałem zawału niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego jestem obciążony głębokim niedowładem spastycznym prawej strony. W związku z tym jestem całkowicie niezdolny do pracy i zależny od osób trzecich. Moje życie całkowicie się zmieniło. Ponadto cierpię na nadciśnienie tętnicze, moje żyły udowe nogi prawej (tej niewładnej) są podatne na tworzenie się skrzeplin, a w kwietniu 2015 roku stwierdzono u mnie również polipy na żołądku.Kilka tygodni w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Reptach w pewnym stopniu usprawniło moje ciało na tyle, że mogę się powoli poruszać podtrzymując się chodzika, jednakże moja prawa ręka w dalszym stopniu jest niewładna. Tak więc przed mną jeszcze długa rehabilitacja. Wierzę, że państwa pomoc pomoże mi zebrać środki finansowe na dalszą rehabilitacje oraz leki, które muszę codziennie zażywać. Zwracam się więc do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie mojej ciężkiej pracy i starań mojej małżonki.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Janeczek, 4344 pomagacie mi Państwo w powrocie do normalnego życia, którym cieszyłem się przed udarem. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: