Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szymańska, 433

Kilka słów o beneficjencie

Jolanta Szymańska
CHCĘ BYĆ SPRAWNA I CZUĆ SIĘ NADAL POTRZEBNA
Nazywam się Jolanta Szymańska zmagam się z niedowład wiotkim kończyn dolnych, po przebytym ropieniu zaotrzewnowym z naciekiem ropnym w obrębie kanału kręgowego. Poruszam się na wózku.
Do tego dochodzą poważne problemy urologiczne, skłonność do odleżyn, przykurcze, zanik mięśni i ból. Nie dałabym sobie rady gdyby nie moja rodzina, która jest dla mnie ogromnym wsparciem. Wierzę, że intensywna rehabilitacja i eksperymentalne terapie mogą mi pomóc. Koszty profesjonalnej rehabilitacji, leków i sprzętu są ogromne, dlatego proszę o wsparcie, abym mogła spełnić swoje marzenie powędrować z mężem, jak kiedyś z plecakiem po górach!!!
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szymańska, 433 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: