Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Jaguszewski, 43

Kilka słów o beneficjencie

Adam Jaguszewski
PROSIMY O POMOC
Nazywam się Adam Jaguszewski, z żoną Ewą tworzymy szczęśliwe małżeństwo od ponad 40 lat. Niestety los srogo nas doświadczył. Oboje dostaliśmy wylewu krwi do mózgu i w następstwie staliśmy się osobami niepełnosprawnymi, mamy w tej chwili sparaliżowane lewe ręce.
Dodatkowo ja cierpię na cukrzycę, chorobę wieńcową, miażdżycę kończyn dolnych. Chodzę o lasce. Musimy kontynuować kosztowną rehabilitację i stosować drogie leki. Pomimo niedowładu lewej ręki, żona stara się prowadzić gospodarstwo domowe i opiekować się niepełnosprawnym mężem.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JAGUSZEWSKI, 43 wspieracie nas Państwo w powrocie do zdrowia i w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy za okazaną pomoc. Adam z żoną Ewą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: