Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Osiński, 4201

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Osiński
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi...
Nazywam się Krzysztof Osiński, mam 36 lat i cierpię na wrodzoną chorobę kości – dysplazję włóknistą. Choroba objęła swoim zasięgiem całą lewą nogę czego wynikiem jest jej znaczne skrócenie (ok 35 cm), silna deformacja kolana oraz znaczna koślawość nogi. Do codziennej aktywności, prócz rehabilitacji, potrzebuję specjalnej ortezy, która wyrównuje skrót oraz przeciwdziała dalszemu koślawieniu nogi. Sprzęt, który obecnie użytkuje nie spełnia moich oczekiwań i potrzebuje kolejnych poprawek. Dodatkowo, aby powstrzymać krzywienie się kręgosłupa w ciągu następnych lat będę musiał zdecydować się na operację co związane jest z dalszą rehabilitacją i kosztami sprzętu ortopedycznego. Bardzo zależny mi na tym, aby mieć możliwość samodzielnego funkcjonowania i wykonywania pracy zawodowej (jestem nauczycielem), aby nie stanowić finansowego i fizycznego brzemienia dla mojej rodziny i mieć poczucie samowystarczalności. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami, których nie jestem w stanie zorganizować samodzielnie. Z góry bardzo dziękuję wszystkim za empatię i okazaną pomoc. 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Osiński, 4201 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w funkcjonowaniu na co dzień.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: