Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Krawczuk, 4148

Kilka słów o beneficjencie

Mateusz Krawczuk
WSPOMÓŻ MATEUSZA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mateusz ma 25 lata, mamę i pięcioro rodzeństwa. Potrzebuje stałej i systematycznej rehabilitacji...
Pamiętaj! Przekazanie 1% nic nie kosztuje, a wiele znaczy dla chorego człowieka.Mateusz ma 25 lata, mamę i pięcioro rodzeństwa. Potrzebuje stałej i systematycznej rehabilitacji. Dnia 10 października 2011r. uległ wypadkowi przechodząc na pasach. Przez 50 dni leżał w śpiączce, przechodząc szereg operacji. Mateusz ma niedowład lewostronny i padaczkę pourazową.Mimo ze rokowania nie były korzystne Mateusz nie poddał się. Nieważne, że porusza się na wózku inwalidzkim, ale ma chęć do godnego życia. W czerwcu 2015r ukończył zaoczne liceum ogólnokształcące. Jego pasją jest pisanie wierszy.Leczenie i rehabilitacja wiążą się z dużymi kosztami. Dlatego prosimy o pomoc i okazanie dobrego serca.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krawczuk, 4148  pomagacie Państwo Mateuszowi w codziennym funkcjonowaniu. Dziękujemy za wsparcie, każda złotówka dla Niego to szansa na lepsze jutro

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: