Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Starzyk, 3980

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Starzyk
POMÓŻ PIOTRKOWI W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Piotr Starzyk, do 8 grudnia 2014 roku byłem zdrowym chłopakiem, grałem w piłkę i cieszyłem się życiem... Nagle wszystko się zmieniło, trafiłem do szpitala i okazało się, że jestem ciężko chory, chory na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Podczas Biopsji okazało się, że w moim szpiku było aż 99,6% komórek rakowych...
Nazywam się Piotr Starzyk, do 8 grudnia 2014 roku byłem zdrowym chłopakiem, grałem w piłkę i cieszyłem się życiem... Nagle wszystko się zmieniło, trafiłem do szpitala i okazało się, że jestem ciężko chory, chory na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Podczas Biopsji okazało się, że w moim szpiku było aż 99,6% komórek rakowych. Moje problemy na tym się nie skończyły, podczas zakładania Kateteru miałem uszkodzone płuca i musiałem być drenowany, co nie należało do przyjemności, później przyszła 15 doba leczenia i mój szpik nie zareagował na chemię, tak jak powinien, ponieważ miałem 12,5% komórek rakowych. Lekarze postanowili zakwalifikować mnie do "wysokiego ryzyka", przez co mój Protokół leczenia był bardziej intensywny, a co za tym idzie musiałem przyjmować dużo więcej cięższej chemii. Miałem na tyle złej passy, że uczuliłem się na większość rodzajów chemii na oddziale, na wskutek czego miałem chemię domięśniowo, która była bardzo bolesna... Musiałem przejść przez kilka "Bloków", które bardzo mnie wykończyły. Czułem się bardzo źle, chwilami odechciewało mi się jeść i w ogóle funkcjonować... Tak przetrwałem rok, w szpitalu, z dala od domu, rodziny i przyjaciół. Na szczęście, to co najgorsze jest już za mnąm zostały jeszcze naświetlania i leczenie podtrzymujące. Niestety leki, w tym cytostatyki które musze przyjmować przez kolejny rok nie są w pełni refundowane przez NFZm są jeszcze częste dojazdy do szpitala. Jest to wszystko bardzo kosztowne.Wszystkich, którym mój los nie jest obojętny chciałbym prosić o oddanie na mnie swojego 1% z Podatku Dochodowego. Proszę, pozwólcie mi wrócić do poprzedniego życia sprzed 8 grudnia. Dalej chciałbym grać w piłkę i zdobywać gole dla mojej drużyny, która na mnie czeka.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Starzyk, 3980 przyczynicie się Państwo do poprawy stanu zdrowia Piotrka.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: