Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wieczorek, 3952

Kilka słów o beneficjencie

Zdzisław Wieczorek
PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Zdzisław Wieczorek. W 1972 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, na skutek którego doszło do otwartego złamania kolana. Kolejne próby "ratowania" nogi doprowadziły do konieczności wstawienia endoprotezy...
 Nazywam się Zdzisław Wieczorek. W 1972 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, na skutek którego doszło do otwartego złamania kolana. Kolejne próby "ratowania" nogi doprowadziły do konieczności wstawienia endoprotezy. Podczas zabiegu w szpitalu zostałem zakażony gronkowcem. Od 2005 roku mam otwartą ranę nogi co wymaga ogromnie kosztownego leczenia i konieczności robienia codziennie specjalistycznych opatrunków. Przekracza to moje miesięczne dochody. Od 2005 roku mam orzeczoną całkowitą niezdolność do pracy i samodzielnej egzystencji. Z powodu trwającego ponad 10 lat ciągłego stanu zapalnego, zakażenia organizmu i przyjmowania ogromnej ilości środków przeciwbólowych mój stan zdrowia na tyle się pogorszył, ze wskazaniem do amputacji całej nogi. Zebrane środki pozwoliłyby na wykonanie w Szwajcarii kosztownej operacji usunięcia endoprotezy z zachowaniem kończyny.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wieczorek, 3952 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Dziękuję za wszelką pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: