Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Aksiucik, 3818

Kilka słów o beneficjencie

Jakub Aksiucik
POMÓŻ JAKUBOWI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ
Jakub urodził się z chorobą genetyczną - ZESPÓŁ DOWNA, wadą serca i niedoczynnością tarczycy. Nie potrafi samodzielnie funkcjonować w środowisku, wymaga ciągłej opieki. Jego mowa jest niewyraźna, potrzebuje terapii logopedycznej.
Jest pod stała opieką kardiologiczną, endokrynologiczną,neurologiczną i logopedyczną. Bardzo lubi jeździć na turnusy rehabilitacyjne, tylko nie zawsze mogę spełnić to marzenie, dlatego prosimy o pomoc.
Przekazując 1 % podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Aksiucik, 3818 dajesz szansę Jakubowi na samodzielność i lepsze życie oraz jego codzienne funkcjonowanie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: