Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łazowski, 3703

Kilka słów o beneficjencie

Adam Łazowski
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Adam Łazowski. Mam 35 lat. W 2014 roku uległem poważnemu wypadkowi motocyklowemu, na skutek którego doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego i porażeniem kończyn dolnych.
Obecnie jestem w trakcie rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna, lecz powoli przynosi efekty. Chciałbym jeszcze kiedyś być aktywny i wrócić do samodzielnego życia. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ŁAZOWSKI, 3703 pomagacie mi Państwo wrócić do zdrowia i wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: