Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wierzbicki, 3658

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Wierzbicki
POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MARZENIA
Nazywam się Krzysztof Wierzbicki, mam 42 lata. W roku 2012 uległem wypadkowi samochodowemu. Po siedmiomiesięcznym pobycie w szpitalu wróciłem do domu i rozpocząłem długą i trudną rehabilitację. Walczę już siódmy rok dzięki Wam wszystkim.
Postępy są ogromne. Dzięki swojej wytrwałości i nieocenionej pomocy Wszystkich dobrych ludzi, dziś chodzę o kulach, stawiam pierwsze samodzielne kroki i cieszę się życiem. Dla zwykłych ludzi to prosta rzecz- dla mnie to największe marzenie. Po raz kolejny proszę o Waszą  pomoc. Dziękuję, że dzięki Wam mam szansę być, choć o KROK, bliżej spełnienia zamierzonego celu.
Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Wierzbicki, 3658 pomagacie mi Państwo w powrocie do sprawności oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: