Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Safaryn, 3540

Kilka słów o beneficjencie

Karol Safaryn
DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ
Mam na imię Karol. Patrząc na moje zdjęcie widzisz chłopaka na wózku, jednak i ja mam marzenie, chciałbym znowu chodzić.
Pewnego dnia moje ciało odmówiło posłuszeństwa i tak znalazłem się na neurologii. Lekarzom zajęło to ponad 2 lata by wpaść na to co mi jest – ostra zapalna polineuropatia z wiotkim zespole porażennym. Jak dotąd jedynym lekarstwem na moją chorobę jest systematyczna rehabilitacja neurologiczna, pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistyczne badania i zakup leków, które na chwilę łagodzą ból. Moim największym marzeniem jest powrót do aktywnego życia.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Safaryn, 3540 pomożecie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce z niepełnosprawnością.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: