Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pawlak, 3535

Kilka słów o beneficjencie

Kazimierz Pawlak
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Kazik Pawlak. Święta Bożego Narodzenia 2013 roku były przełomowym okresem mojego życia. Gdy inni cieszyli się w gronie najbliższych, moje losy ważyły się na stole operacyjnym...
 Nazywam się Kazik Pawlak. Święta Bożego Narodzenia 2013 roku były przełomowym okresem mojego życia. Gdy inni cieszyli się w gronie najbliższych, moje losy ważyły się na stole operacyjnym. W rdzeniu kręgowym zrobił się krwiak, który przesądził o tym, że już nigdy nie będę chodził. Jako powikłanie pooperacyjne pojawiły się skostnienia stawów biodrowych. Z dnia na dzień stałem się osobą, która wymaga stałej rehabilitacji. Wcześniej starałem się wspierać i pomagać innym, a dziś sam potrzebuję pomocy. O wiele łatwiej jest pomagać innym niż prosić o pomoc. Ja znalazłem się teraz w tej drugiej sytuacji.  
Dlatego zwracam się o wsparcie do wszystkich, którzy mogą by przekazali 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pawlak, 3535. Państwa pomoc wesprze mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz pozwoli mi korzystać z systematycznej rehabilitacji. Za każdą przekazaną pomoc serdecznie dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: