Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sławik, 3519

Kilka słów o beneficjencie

Teresa Sławik
POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE JUTRO
Witam. Nazywam się Teresa Sławik. Choruję na reumatoidalne zapalenie stawów postępujące bardzo agresywnie. Poruszam się na elektrycznym skuterze inwalidzkim.
Jestem całkowicie zależna od osób trzecich. Codziennie walczę z nieustającym bólem i opornością na leki. Pieniądze z 1% przeznaczam na leczenie i remonty w domu, które ułatwiają mi życie. Będę wdzięczna za udostępnianie mojej prośby Waszym Przyjaciołom i Rodzinie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SŁAWIK, 3519 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i pokonywniu trudności.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: