Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sajnog, 345

Kilka słów o beneficjencie

Cezary Sajnog
POMÓŻ MI ZREALIZOWAĆ MOJE MARZENIA
Nazywam się Cezary Sajnog, mam 56 lat. W listopadzie 2007 roku doznałem udaru niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego doznałem lewostronnego paraliżu, który mimo ciągłej rehabilitacji nie ustępuje...
Nazywam się Sajnog, mam 56 lat. W listopadzie 2007 roku doznałem udaru niedokrwiennego mózgu, w wyniku którego doznałem lewostronnego paraliżu, który mimo ciągłej rehabilitacji nie ustępuje. Mimo swojego wieku nie dopilnowałem spraw zatrudnienia i ZUSu - w związku z tym nie przysługuje mi renta. Mieszkam z mamą i pracuję jako cieć w biurowcu. Mam nadzieję, że Państwa pomoc pomoże mi poprawić trochę warunki życia. Fundacja Avalon będzie kontrolować zasadność moich wydatków, więc te środki nie zostaną zmarnowane, ale przeznaczone na rzeczy mi niezbędne.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sajnog, 345 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach, za co z góry dziękuję i pozdrawiam.W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon na numer: 603 614 496.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: