Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Biało, 3446

Kilka słów o beneficjencie

Teresa Biało
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Teresa. Od urodzenia jestem niepełnosprawna na skutek „dziecięcego porażenia mózgowego”. W dzieciństwie przeszłam kilkanaście operacji nóg...
Mam na imię Teresa. Od urodzenia jestem niepełnosprawna na skutek „dziecięcego porażenia mózgowego”. W dzieciństwie przeszłam kilkanaście operacji nóg, aby w przyszłości móc chociaż trochę chodzić. Oprócz problemu z poruszaniem się mam też poważną wadę wzroku. Kilkanaście lat temu straciłam wzrok w jednym oku, a na drugie widzę bardzo słabo i stan ten niestety się pogarsza. Obecnie mam 46 lat. Po śmierci mojej mamy przez kilka lat mieszkałam sama. Obecnie spełniło się moje marzenie i mam psa asystenta. Na imię ma Nefi i służy mi nie tylko pomocą, ale jest też lekiem na wszystkie moje smutki. Mimo trudności dnia codziennego, z którymi muszę sobie jakoś radzić, jestem osobą pogodną. W miarę możliwości staram się rozwijać i być aktywna. Aby żyć w miarę normalnie potrzebuję pomocy asystentów, odpowiednio dostosowanego domu oraz otoczenia i sprzętu, dzięki któremu moje życie będzie łatwiejsze. Dziękuję za okazane serce.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Biało, 3446 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: