Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wiercińska, 339

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Wiercińska
POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO ZDROWIA
Byłam zdrową, samodzielną, pełną radości kobietą, prowadzącą aktywny tryb życia.
W 14 listopadzie 2007 roku przeszłam niedokrwienny udar mózgu, którego skutkiem jest połowiczny, prawostronny niedowład oraz afazja motoryczno-sensoryczna. Po zaawansowanej pracy z zespołami terapeutyczno-lekarskimi i logopedami znów potrafię poruszać się samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego podparcia w postaci kuli, nauczyłam się od podstaw mówić i pisać w stopniu, który umożliwia mi komunikowanie się z innymi ludźmi, ale przede mną jeszcze ogrom pracy. Moim marzeniem jest możliwość prowadzenia niezależnego życia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wiercińska, 339 wspieracie Państwo moje codzienne funkcjonowanie i powrót do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: