Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Raczkowska, 3308

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Raczkowska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Witam Państwa. Nazywam się Katarzyna Raczkowska i mam 48 lat. Jestem szczęśliwą mężatką i babcią...
Witam Państwa. Nazywam się Katarzyna Raczkowska i mam 48 lat. Jestem szczęśliwą mężatką i babcią. Niestety od prawie 17 lat choruję na nieuleczalną chorobę, jaką jest stwardnienie rozsiane (SM). Moja sprawność ruchowa uległa znacznemu pogorszeniu i od sześciu lat poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Wymagam pomocy bliskich w codziennych czynnościach. Jestem optymistką. Pomaga to mi i moim bliskim znajdować siły by walczyć z chorobą, bólem, strachem i przygnębieniem.Utrzymanie mojego organizmu w formie wymaga ciągłej rehabilitacji i zażywania leków. Wiąże się to z dużym nakładem finansowym, znacznie przekraczającym możliwości mojej rodziny. 1% Twojego podatku nie wyleczy mojej choroby, ale da siłę do dalszej walki.  
Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Raczkowska, 3308 pomożesz mi w codziennym życiu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: