Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szudrawska, 3269

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Szudrawska
PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA
Mam na imię Karolina i mam 23 lata. Od 5 lat choruję na zapalenie wątroby typu C - HCV (genotyp 4), którego leczenie nie jest refundowane przez NFZ.
Mam na imię Karolina i mam 23 lata. Od 5 lat choruję na zapalenie wątroby typu C - HCV (genotyp 4), którego leczenie nie jest refundowane przez NFZ. Kilka tygodni temu zdiagnozowano u mnie celiakię, co wiąże się dla mnie ze znacznymi wydatkami na codzienne produkty spożywcze – dieta bezglutenowa jest kilkakrotnie droższa od zwykłej. Obie te choroby są na tyle zawansowane, że utrudniają mi normalną egzystencję (bardzo szybko się męczę i często choruje bo mam słabą odporność). W związku z tym ciężko mi znaleźć jakąkolwiek pracę.Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc finansową w zakupie leków i żywności bezglutenowej.
Przekazując mi 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Szudrawska, 3269 pomagają mi Państwo w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: