Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zarzycki, 3251

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Zarzycki
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Piotr Zarzycki. Urodziłem się 01.04.1996 roku. Od dzieciństwa zmagam się z padaczką skrytopochodną, której pochodzenia do dziś nie zdołano zdiagnozować.
Od 8 lat leczę się na cukrzycę typu II. Ortopeda wykrył, że mam krótszą lewą nogę o 2,5 cm i muszę nosić ortopedyczny but. Schorzenia te wymagają ciągłej rehabilitacji, farmakologicznego leczenia i stałej specjalistycznej opieki lekarskiej. Pomimo tego, jestem pozytywnie nastawionym do życia chłopcem. Jestem uczniem zawodowej szkoły specjalnej, bo epilepsja w wieku wczesnodziecięcym uszkodziła mi pamięć (pośrednią) i nie mogę się uczyć tak jak moi rówieśnicy. Państwa wsparcie zapewniłoby mi efektywniejsze leczenie, rehabilitację oraz uczestnictwo w terapii zajęciowej.
Przekazując 1% z podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZARZYCKI, 3251 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: