Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Puchalski, 3076

Kilka słów o beneficjencie

Jacek Puchalski
PODARUJ UŚMIECH I PRZYWRÓĆ SPRAWNOŚĆ
Mam na imię Jacek i zanim znalazłem Fundację AVALON, własną determinacją oraz za radą życzliwych osób sam zadbałem o podniesienie się z łóżka i powrót do samodzielności.
Dziś, między innymi dzięki leczeniu finansowanemu przez 1% podatku, jestem w stanie w pełni uczestniczyć w życiu mimo posiadanej niepełnosprawności ruchowej i funkcjonować bez zbędnego obciążania innych, ponieważ biorę sprawy we własne ręce.
Przekazując 1% lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Puchalski, 3076 pomagają mi Państwo w dalszym leczeniu i codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: