Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ziemba, 3054

Kilka słów o beneficjencie

Mariusz Ziemba
PROSZĘ O POMOC W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Mariusz Ziemba. Od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce...
Nazywam się Mariusz Ziemba. Od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Uczęszczam do szkoły przysposabiającej do pracy. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Zbieram pieniądze na nowy wózek ponieważ w poprzednim się już nie mieszczę. Koszt nowego wózka to ok. 7 500 zł. Zwracam się do Ludzi Dobrej Woli o pomoc, abym od września mógł jechać do szkoły, do której bardzo lubię chodzić.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ziemba, 3054 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: