Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Obratański, 2969

Kilka słów o beneficjencie

Mirosław Obratański
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Mirosław Obratański. W 2002 r. uległem nieszczęśliwemu wypadkowi, wskutek którego doznałem złamania kręgosłupa oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim...
Nazywam się Mirosław Obratański. W 2002 r. uległem nieszczęśliwemu wypadkowi, wskutek którego doznałem złamania kręgosłupa oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym. Od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim. Urazy, jakich doznałem w wypadku, wymagają intensywnej rehabilitacji w celu uniknięcia przykurczy i skostnień, zakupu niezbędnego sprzętu ortopedycznego oraz leków, co niestety wiąże się z kolosalnymi wydatkami. W planach mam wybudowanie podjazdu do mieszkania, który pozwoli stać mi się w pełni niezależnym od innych osób. Jednak gdy trudne jest związanie końca z końcem, plany te z roku na rok ciągle uciekają.Wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca proszę o wsparcie. Wasza pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie, liczy się każdy grosz, za który z góry serdecznie dziękuję. Pamiętajcie, że okazane dobro zawsze powraca.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Obratański, 2969 pomagacie mi Państwo w codziennym życiu i zwiększacie moje szanse na samodzielność. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: