Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Budz, 2958

Kilka słów o beneficjencie

Magdalena Budz
POMÓŻ MADZI W WALCE Z CHOROBĄ
Madzia urodziła się z porażeniem mózgowym, a później zachorowała na zapalenie opon mózgowych...
Madzia urodziła się z porażeniem mózgowym, a później zachorowała na zapalenie opon mózgowych. Dzięki rehabilitacji chodziła, bawiła się - była prawie jak zdrowe dziecko. Niestety, ataki padaczki zabierały rezultaty otrzymane przez ciągłe ćwiczenia. I tak jest do tej pory.Dzisiaj Madzia ma 31 lat, nie chodzi, nie mówi i wymaga całodobowej opieki (karmienia, ubierania, itp.). Choć wiele ludzi uważa, że nie rozumie co się wokół niej dzieje, ona na pewno to czuje, tylko nie zawsze może to pokazać. Madzia jest kochanym dzieckiem. Pomimo bólu i choroby, ma w sobie wiele radości i chęci życia. Madzi nie da się całkowicie wyleczyć, ale rehabilitacja, odpowiednia dieta i opieka na pewno pomagają jej walczyć z codziennymi zmaganiami. Niestety, wydatki związane z rehabilitacją i opieką ciągle rosną. Chociaż nie raz brak sił, dziękujemy za to co mamy i co od życia dostaniemy, bo najmniejszy gest znaczy bardzo wiele.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Budz, 2958 pomagają Państwo Madzi w rehabilitacji, dzięki której łatwiej jej żyć i walczyć z chorobą. Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: