Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Polewski, 2957

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Polewski
PROSZĘ, POMÓŻCIE MI WRÓCIĆ DO SPRAWNOŚCI
Nazywam się Piotr Polewski, mam 42 lata. W lutym 2014 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciłem obie nogi...
Nazywam się Piotr Polewski, mam 42 lata. W lutym 2014 roku, w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciłem obie nogi. I tak z aktywnego zawodowo mężczyzny, który oprócz siebie ma na utrzymaniu ciężko chorą Mamę, w jednej chwili stałem się człowiekiem niepełnosprawnym, zapewne jeszcze przez długi czas uzależnionym od pomocy innych życzliwych Ludzi.Potrzebuję pomocy, aby odzyskać sprawność i wrócić do w miarę normalnego życia - podjąć nową pracę i zapewnić byt sobie i Mamie. Wierzę, że jest to możliwe do osiągnięcia. Potrzebuję także wsparcia finansowego na długą rehabilitację oraz niezbędny zakup protez, bez których osiągnięcie nowego życiowego celu jest niemożliwe. I W MIARĘ NORMALNEGO ŻYCIA! Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Polewski, 2957 pomagacie mi Państwo „stanąć na nogi”, za co z góry serdecznie dziękuje.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: