Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ostapiński, 2934

Kilka słów o beneficjencie

Tobiasz Ostapiński
POMÓŻ MI BYĆ AKTYWNYM!
Mam na imię Tobiasz, mam 26 lat. W sierpniu ubiegłego roku uczestniczyłem jako pasażer w wypadku samochodowym. Stwierdzono przerwanie rdzenia kręgowego na odcinku th8. Przed wypadkiem byłem w pełni sprawny i energiczny...
 Mam na imię Tobiasz, mam 26 lat. W sierpniu ubiegłego roku uczestniczyłem jako pasażer w wypadku samochodowym. Stwierdzono przerwanie rdzenia kręgowego na odcinku th8. Przed wypadkiem byłem w pełni sprawny i energiczny.  Pracowałem i byłem aktywny sportowo. Niestety jedna chwila sprawiła, że moje życie diametralnie się zmieniło.Lekarze nie dają żadnych szans abym kiedykolwiek stanął na nogi. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim, pomimo tego chciałbym mieć jak najlepszą kondycję. Abym mógł to osiągnąć potrzebne są mi stałe rehabilitacje. Od czasu wypadku uczę się żyć na nowo, a wszelkie koszty medyczne, rehabilitacyjne oraz związane z przystosowaniem domu są spore, dlatego proszę o pomoc. Wystarczy 1% z podatku… to nic nie kosztuje, a mi może ogromnie pomóc.  
Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Ostapiński, 2934 pomagają mi Państwo odnaleźć się w nowej sytuacji i aktywnie się rehabilitować.Proszę o wsparcie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: