Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Więcek, 2908

Kilka słów o beneficjencie

Drodzy przyjaciele i znajomi, zbliża się czas rozliczenia podatkowego, a jednocześnie szansa na przekazanie 1% podatku na rzecz osób potrzebujących. Może zechcecie pomóc osobie Wam znanej?...
 Drodzy przyjaciele i znajomi, zbliża się czas rozliczenia podatkowego, a jednocześnie szansa na przekazanie 1% podatku na rzecz osób potrzebujących. Może zechcecie pomóc osobie Wam znanej?Wojtek Więcek, mój mąż, to osoba wesoła i towarzyska. Jego pasją jest gitara i rower. Zawsze chętnie pomagał innym, a teraz los zdecydował, że sam potrzebuje pomocy. 27 listopada 2013 r. Wojtkowi niespodziewanie pękł tętniak powodując rozległy wylew krwi do mózgu. W efekcie pojawiła się afazja i prawostronny niedowład całego ciała. Wojtek ciężko walczy o powrót do dawnego życia. Intensywna rehabilitacja neurologiczna daje wspaniałe efekty. Wojtek zaczął mówić i chodzi z asekuracją. Wciąż jednak nie odzyskał pełnej sprawności fizycznej i ma problemy z pamięcią. Rehabilitacja możliwa jest tylko dzięki pomocy wspaniałych przyjaciół, którzy uczynili Wojtka podopiecznym Fundacji AVALON i przekazali na jego rzecz 1% swojego podatku. Serdecznie za to dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie również w tym roku.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Więcek, 2908 pomagają Państwo Wojtkowi w dalszej walce o sprawność. Wszystkim, którzy zdecydują się pomóc serdecznie dziękujemy

Więcek, 2908
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: