Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rafałko, 2894

Kilka słów o beneficjencie

Wioletta Rafałko
POMÓŻ WIOLI W JEJ CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Wiola urodziła się w 1992 r. Od dziecka była osobą pogodną, uczynną, zawsze uśmiechniętą i chętną do niesienia pomocy innym. Jej marzenia zostały przerwane z powodu wypadku komunikacyjnego...
Wiola urodziła się w 1992 r. Od dziecka była osobą pogodną, uczynną, zawsze uśmiechniętą i chętną do niesienia pomocy innym. Jej marzenia zostały przerwane z powodu wypadku komunikacyjnego, skutkiem którego jest niedowład. Wiola nie straciła jednak pogody ducha, ale aby odzyskać zdrowie potrzebuje intensywnej rehabilitacji, a co za tym idzie wsparcia finansowego. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rafałko, 2894 pomagają Państwo Wioli w jej codziennych zmaganiach.Z góry dziękujemy za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: