Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Małek, 2887

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Małek
PROSZĘ POMÓŻ MI ŻYĆ I SPEŁNIAĆ MOJE MARZENIA
Nazywam się Piotr Małek. Wskutek wypadku straciłem obie nogi powyżej kolan.
Pomimo tego ubytku nie poddałem się, moją wielką miłością jest sport, a konkretnie ręczne kolarstwo szosowe. Sport jest dla mnie najlepszą rehabilitacją i sposobem na życie, ale wymaga ogromnych nakładów finansowych. Moje pasje i marzenia nie są podyktowane tylko i wyłącznie egoizmem. Osoby, które mnie znają wiedzą, że swoją wiedzą, doświadczeniem i tym, co robię staram się pomagać i motywuję innych do działania.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Małek, 2887 pomagają mi Państwo spełniać moje marzenia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: