Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mzyk, 2870

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Wojtek i jestem studentem biotechnologii. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów, zmagam się z jąkaniem...
Mam na imię Wojtek i jestem studentem biotechnologii. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów, zmagam się z jąkaniem. Długoletnie wizyty w Poradniach Logopedycznych nie przyniosły żadnej poprawy. Postanowiłem podjąć leczenie w Klinice Terapii Jąkania, które trwa do 15 miesięcy i jest odpłatne. Gwarantuje mi ono całkowite wyleczenie z tej choroby.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Mzyk, 2870 pomożecie mi Państwo pokonać jąkanie, a z nową mową będzie mi łatwiej iść przez życie. Za pomoc bardzo dziękuję!

Mzyk, 2870
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: