Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wysmyk, 2864

Kilka słów o beneficjencie

Tatiana Wysmyk
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Tatiana Wysmyk i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w celu sfinansowania mojego leczenia. Moim problemem jest choroba stawów biodrowych...
Nazywam się Tatiana Wysmyk i zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w celu sfinansowania mojego leczenia. Moim problemem jest choroba stawów biodrowych, przez które jeszcze nie chodzę, wada serca ASDII (ubytek przegrody międzyprzedsionkowej) oraz rozszczep podniebienia, który nie może być zoperowany właśnie przez wadę serca. Ostatnio mój stan się pogorszył i trzeba najpierw zoperować serce a potem dopiero mogę się poddać kolejnym operacjom. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ moje leczenie jest naprawdę kosztowne.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wysmyk, 2864 pomagają mi Państwo w walce z chorobą. Dziękujemy za Państwa wsparcie!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: