Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piotrowski, 2821

Kilka słów o beneficjencie

Wojciech Piotrowski
PROSZĘ O POMOC W MOICH CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Mam na imię Wojtuś. W sierpniu 2013 r., mając 7 lat, zostałem potrącony przez samochód...
Mam na imię Wojtuś. W sierpniu 2013 r., mając 7 lat, zostałem potrącony przez samochód, w wyniku czego doszło do wielu urazów wielonarządowych m.in.: stłuczenia mózgu i jego obrzęku, jak również stłuczenia płuc. Byłem w śpiączce farmakologicznej i przeszedłem tygodniową hipotermię. Lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie i mimo, że brzmi to niewiarygodnie, wiem że jestem małym Cudem Bożym. Po rehabilitacji odbytej w Klinice im A. Jurasza w Bydgoszczy, już chodzę, mówię i bardzo często się uśmiecham. Na chwilę obecną lekarze oceniają mój stan umysłu na ok. 3 latka. Aby dojść do pełnej sprawności potrzebuję jeszcze wielu rehabilitacji oraz pomocy psychologiczno-logopedycznej. Proszę o pomoc Ludzi dobrej woli.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Piotrowski, 2821 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za okazane serce.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: