Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Fizia, 2697

Kilka słów o beneficjencie

Zuzanna Fizia
PROSZĘ O POMOC W LECZENIU
Mam na imię Zuzanna, choruję na wrodzone zaburzenia odporności - niedobór IFN gamma i IL 12.
Z tego powodu od 2003 r. przeszłam toksyczne leczenie mykobakteriozy płuc, operację płuca i kolana, doznałam supresji szpiku i nieodwracalnego uszkodzenia błędników, walczę z boreliozą, a z powodu zapalenia stawów chodzę o kulach. Żyję w lęku przed kolejnym zakażeniem i hospitalizacją. Potrzebuję specjalistycznej rehabilitacji i leczenia, aby ograniczyć pobyty w szpitalach i móc pracować (jestem lekarką).
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Fizia, 2697 pomożecie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: