Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bender - Burak, 2679

Kilka słów o beneficjencie

Jolanta Bender - Burak
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Moi Drodzy. Nazywam się Jolanta Bender-Burak. Mam 52 lata. Od 2009 roku choruję na Ziarniniakowatość z zapaleniem naczyń, znaną również pod nazwą ziarniniakowatości Wegenera...
Moi Drodzy. Nazywam się . Mam 52 lata. Od 2009 roku choruję na Ziarniniakowatość z zapaleniem naczyń, znaną również pod nazwą ziarniniakowatości Wegenera. Jest to choroba autoimmunologiczna o nieznanej etiologii czyli pochodzeniu, która mimo leczenia ciągle stanowi trudny i poważny problem kliniczny. Objawy jej towarzyszące utrudniają normalne funkcjonowanie i aktywność zawodową. Leczenie standardowe jest długotrwałe, a podawane leki, na skutek działań ubocznych, mają negatywny wpływ na organizm, wywołując zmiany zagrażające zdrowiu i życiu. Od niedawna w mojej chorobie możliwe jest zastosowanie leku nowej generacji, który niestety nie jest refundowany w przypadku tej jednostki chorobowej, a jego koszt przekracza moje możliwości finansowe. Dzięki wsparciu Fundacji AVALON uzyskałam możliwość zbierania środków na ww. lek. Dlatego proszę Państwa o wsparcie finansowe.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Bender - Burak, 2679 pomożecie mi Państwo w walce z chorobą. Z góry Dziękuję za Wasze zrozumienie, życzliwość i ewentualne wsparcie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: