Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Zarzeczna, 2633

Kilka słów o beneficjencie

Magdalena Zarzeczna
POMÓŻ MAGDZIE W WALCE Z CODZIENNYMI ZMAGANIAMI
Moja córka Magda ma 30 lat. Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce.
Jest dzieckiem z niedowładem spastycznym czterokończynowym, wymaga stałej rehabilitacji, wyposażenia w sprzęt rehabilitacyjny. Jest osobą leżącą i wymaga 24-godzinnej opieki, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Zarzeczna, 2633 pomożecie Państwo mojej córce w trudnej walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu. Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: