Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pienczyn, 2616

Kilka słów o beneficjencie

Marek Pienczyn
POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPORTU!
Nazywam się Marek Pienczyn. Moja niepełnosprawność rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to uległem poważnemu wypadkowi przy pracy w wyniku, którego doznałem urazu rdzenia kręgowego i poruszam się na wózku inwalidzkim...
Nazywam się Marek Pienczyn. Moja niepełnosprawność rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to uległem poważnemu wypadkowi przy pracy w wyniku, którego doznałem urazu rdzenia kręgowego i poruszam się na wózku inwalidzkim. Mimo swojej niepełnosprawności staram się normalnie żyć. Przez długi czas byłem aktywnym zawodnikiem w tenisie ziemnym na wózku do czasu, aż mój specjalistyczny sportowy wózek przestał spełniać swoją rolę. Sport dla osoby niepełnosprawnej jest jedną z najlepszych form rehabilitacji i nie ukrywam, że chciałbym powrócić do dawnych treningów. Zakup nowego aktywnego wózka to koszt, który jest dla mnie ogromną barierą, dlatego zwracam się do państwa z prośbą o wsparcie w powrocie na kort.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Pienczyn, 2616 pomogą mi Państwo w powrocie do dawnej aktywności jaką był tenis ziemny na wózkach.Serdecznie dziękuję za wsparcie, Marek.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: