Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bieńko, 2600

Kilka słów o beneficjencie

Oskar Bieńko
POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!
Witam, Mam na imię Oskar i mam pełno pomysłów i marzeń, które chciałbym zrealizować. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Poruszam się na wózku inwalidzkim...
 Witam, Mam na imię Oskar i mam pełno pomysłów i marzeń, które chciałbym zrealizować. Od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam sam i na co dzień potrzebuje pomocy. Nie przeszkadza mi to aby być osobą aktywną i optymistycznie nastawioną do życia. A żebym mógł żyć w pełni aktywnie i samodzielnie oraz spełnić choć częściowo marzenia, potrzebna jest mi Państwa pomoc. Kupno wózka, przedmiotów codziennego użytku ułatwiających moje życie i inne wydatki związane z byciem samodzielnym oraz aktywnym, a także powrót do rehabilitacje, sprawia że to wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami. Moje hobby to Internet, komputer, podróżowanie, poznawanie nowych ludzi, muzyka, dobry film i książki. Zebrane środki, chciałbym przeznaczyć na opiekę, likwidacje barier w własnym mieszkaniu jak i przystosowanie do własnych potrzeb, rehabilitację, wózek i jego naprawy, jak również na rozwijanie się i szkolenia. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku, jak również innych darowizn finansowych na subkonto FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bieńko, 2600.Wszystkim za okazaną pomoc serdecznie dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: